Vyjádření společnosti Newport Electronics

Vážení zákazníci,

jako výsledek restrukturalizace našich činností v Evropě ukončujeme činnost naší kanceláře v České republice. Jako autorizovaného distributora společností Omega Engineering Inc. (Omega) a Newport Electronics Inc. (Newport) pro východní Evropu jsme ustanovili společnost Jakar Electronics, spol. s r.o.

Společnost Jakar Electronics je distributorem a je nezávislou na společnostech Omega/Newport. Za jakékoliv objednávky učiněné u Jakar Electronics s.r.o. proto bude odpovídat zcela a pouze tato společnost.

S účinností od 1. srpna 2009 budou Vaše objednávky vyřizovány přímo společností Jakar Electronics. Všechny objednávky uskutečněné před tímto datem zpracuje ještě společnost Newport Electronics. Ujišťujeme vás, že zajistíme, aby Vaše objednávky byly vyřízeny tím nejefektivnějším způsobem.

Naším cílem je, aby výše uvedená změna proběhla tím nejplynulejším způsobem a aby Vašim potřebám bylo vyhověno v souladu s těmi nejvyššími možnými standardy.

Chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za Vaši podporu naší české kanceláře v uplynulých letech a věříme, že obchodní vztahy budou úspěšně pokračovat i se společností Jakar Electronics.

 
S úctou

Dieter Bengel
výkonný ředitel

 

Originál vyjádření společnosti Newport Electronics (PDF)