Zpravodaje

PLATINUM série

PID regulátory a panelmetry nové generace

Zpravodaj zaměřený na novou generaci teplotních a procesních PID regulátorů a panelových měřících přístrojů série CNPt a DPPt. Nová řada těchto univerzálních přístrojů byla vytvořena s důrazem na jednoduchost nastavování a používání, kterou oceníte při měření a řízení různých procesních veličin. Více se dočtete v aktuálním zpravodaji. 

Průtokoměry a bluetooth převodníky

nové PLATINUM regulátory, tlakové snímače s USB

Zpravodaj s výběrem novinek. Rychlé měření průtoku, ručními nebo nástěnnými ultrazvukovými průtokoměry. Bezdrátové převodníky s Bluetooth® rozhraním, které změní váš chytrý telefon nebo tablet na monitorovací a záznamové zařízení teploty, vlhkosti nebo pH. Výkonné a uživatelsky přívětivé regulátory nové série PLATINUM, které

Záznam měření

Vícekanálové i bezdrátové datalogery s Wi-Fi, ruční přístroje

Zpravodaj s výběrem novinek z oblasti záznamu dat. Například šesti kanálový dataloger s barevným dotykovým displejem pro termočlánky a odporové teploměry. Dále vás jistě zaujmou nové precizní datalogery série OMYL pro záznam teploty, teploty z termočlánků, relativní vlhkosti, barometrického tlaku, napěťových a proudových signálů,

Měření teploty

Teplotní snímače, infrateploměry, dráty, konektory, příslušenství

Nový zpravodaj s výběrem oblíbených modelů z oboru měření teploty. Například speciální exotické termočlánkové snímače teploty pro aplikace vyžadující teplotní měření nad 1260°C, které jsou vyráběny z různých speciálních materiálů. Tyto speciální termočlánkové snímače teploty mohou být použity za určitých podmínek v teplotách až do 2300°C.

Nové panelové a ruční přístroje

Nová série panelových ukazatelů a ručních měřících přístrojů

Nový panelový ukazatel a dataloger série DPi1701 je vybaven grafickým LCD displejem a poskytuje bezkonkurenční zobrazovací funkce a výkon. Grafický displej s vysokou intenzitou podsvícení poskytuje výkonné funkce, jako je zobrazení vodorovného sloupcového grafu, liniového grafu, a záznam dat v reálném čase.

Syndikovat obsah