Bluetooth® převodníky teploty, vlhkosti a pH

Nová řada bezdrátových převodníků UWBT s Bluetooth® rozhraním změní váš chytrý telefon nebo tablet na monitorovací a záznamové zařízení. Tyto převodníky měří s různými snímači, jako je například termočlánek, Pt100, relativní vlhkost, pH a přenášejí data pomocí bezdrátové technologie Bluetooth® na váš chytrý telefon nebo tablet. Bezplatná aplikace je k dispozici pro Android™ a Apple iOS zařízení přímo v obchodě dané platformy. Aplikace OMEGA UWBT umožňuje jednoduše spárovat více převodníků UWBT série a umožňuje sledovat měřená data z těchto převodníků v digitální nebo grafické formě a také pomocí analogových ukazatelů.

Data je možno sledovat v reálném čase s vzorkovací frekvencí od 1 vzorku za vteřinu až po 1 vzorek za minutu. Pokud aktivujete záznam do interní paměti převodníku, lze data zaznamenávat rychlostí 10 vzorků za vteřinu až 1 vzorek za minutu a následně data stáhnout do chytrého zařízení. 
 

       
 

Datové soubory můžete přímo z aplikace OMEGA UWBT odeslat e-mailem nebo nahrát na vaše oblíbené cloudové úložiště jako Dropbox®, SugarSync®, OneDrive®, Google Drive® nebo Apple iCloud®. Převodníky UWBT lze také jednoduše používat s PC přes USB rozhraní. Bezplatný software pro konfiguraci převodníků je dostupný on-line. Software dále umožňuje stahování naměřených dat, sledování živých dat ze snímačů v reálném čase nebo aktualizaci firmwaru převodníků.


 


 

Převodníky UWBT série jsou napájeny interní nabíjecí baterií (2x "AA" Ni-MH). Baterie je možno dobíjet přímo v převodníku pomocí dodaného napájecího adaptéru, připojením převodníku k USB portu počítače, případně je možno jednoduše baterie vyměnit za nabité kusy.
 
Podrobný popis, dostupné modely a ceny najdete na e-shopu >>
 
 
      
 
      
 
      
 
  • Zdarma dostupná aplikace pro Android™ a Apple iOS zařízení
  • Dostupné jsou 4 modely: termočlánek, Pt100, relativní vlhkost a teplota, pH a teplota
  • Pracuje s většinou mobilních zařízení a s PC přes USB rozhraní.
  • Umí zaznamenávat data do vnitřní paměti převodníku, včetně data a času, nebo přímo do vašeho chytrého telefonu/tabletu
  • Loguje rychlostí až 10 vzorků za vteřinu
  • Naměřená data lze stáhnout do chytrého telefonu/tabletu/PC nebo odeslat e-mailem, případně přímo nahrát do cloudových služeb
  • S jedním zařízením lze sprárovat více převodníků a obsluhovat je jednoduše v jedné aplikaci
  • Napájení pomocí 2ks běžných "AA" Ni-MH nabíjecích baterií (jsou součásti dodávky)

 

 Podrobný popis, dostupné modely a ceny najdete na e-shopu >>